+38 (073) 305-10-55

Бухгалтерський супровід для ФОП  

Що в себе включає, які є види і які в ньому плюси та мінуси

Часто фізичні особи-підприємці ставлять собі питання: чи варто вести бухгалтерію по ФОП самостійно або довіритися професіоналам? Якщо і передоручати комусь бухгалтерський супровід, то як вибрати потрібну людину або організацію? Які моменти важливо не упустити при виборі?  

Давайте поставимо всі крапки над «і», щоб кожен міг визначитися для себе, який шлях йому вибирати. У цьому питанні немає правильних відповідей. За результатами цього аналізу, у вас повинно скластися розуміння, до яких конкретно наслідків ваш вибір може привести.  

Абсолютно природно, якщо при реєстрації себе підприємцем, людина хоче зрозуміти і робити все сама
І на це є причини:  

- я тримаю своє професійне життя під моїм повним контролем (можливо вперше) і бажаю знати все і брати участь у всьому; 
- я вкладаю в мій бізнес свої власні кошти на закупівлю товару/послуг та оренди приміщення, і не хочу/не можу дозволити собі бухгалтера; 
- я цілком собі впораюся сам(а), тому що там все просто, я прочитав(ла) в інтернеті статті і подивився(а) в ютубі навчальні відеоролики і т.д. 
 
Вести свою діяльність по бухгалтерії – це цілком робочий варіант, якщо ви не плануєте на 100% свого часу бути зайняті своєю справою по ФОП. Іншими словами, якщо у вас є вільний час постійно моніторити зміни: в законодавстві, в звітних формах і правила їх заповнення, в податкових ставках і реквізитах по оплаті податків, термінів їх оплати. 
 

Якщо ви відкрили свій ФОП і у вас фізично немає часу на контроль цих моментів, то вчинення помилок з вашого боку буде неминуче: 

оплата податків не на ті реквізити/неправильні суми, подання не вірних форм звітів, помилки в обліку доходів і в розрахунку податкової бази. Як наслідок цих помилок – це: 
- нарахування штрафних санкцій, пені; 
- виключення з реєстру по Єдиному податку; 
- опис  майна для погашення боргів; 
- нерви і головний  біль; 
- оплата значної суми професіоналу, щоб закрити проблемне питання.  

Тому наша порада - якщо ви спочатку хочете займатися тільки своїм бізнесом, вкладати в нього свій час і кошти для розвитку, оформляйте відразу ж бухгалтерський супровід для ФОП у професіоналів
Це допоможе вам уникнути багатьох проблем, а також відчути переваги вибору саме цього варіанту:  
- своєчасне інформування про терміни оплати податків і їх реквізити, дозволить уникнути несвоєчасних оплат або помилки в реквізитах; 
- грамотне складання звітності, дотримання термінів подачі дозволить уникнути помилок і штрафів за несвоєчасну подачу звітів; 
- правильний облік податків і заповнення книги 
- запорука вірного розрахунку оподатковуваної бази і відсутність проблем при податкових перевірках; 
- своєчасне інформування про зміни в законодавстві допоможе вам вчасно перейти на РРО або відкрити нові КВЕДи, щоб йти в ногу з часом і уникнути проблем в майбутньому.

І ще одне і дуже важливе - це наявність надійного партнера, у якого ви отримуєте важливі інструкції стосовно того, що можна робити, а що категорично заборонено, а також консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з бухгалтерією, для того щоб прийняти правильне рішення при розвитку або навпаки в призупинення діяльності.
А вибір компанії, яка працює за договором, допоможе оформити стосунки офіційно і перекласти відповідальність за помилки на виконавця (бухгалтера).

Если подвести итог, то вы можете сами решить для себя, нужно вам бухгалтерское сопровождение для ФЛП или у вас достаточно времени справляться с этим самостоятельно. В любой момент, когда вы решите, что вам нужна помощь профессионалов, мы будем рады нашему сотрудничеству. 

Якщо підвести підсумок, то ви можете самі вирішити для себе, потрібно вам бухгалтерський супровід для ФОП або у вас достатньо часу справлятися з цим самостійно. У будь-який момент, коли ви вирішите, що вам потрібна допомога професіоналів, ми будемо раді нашій співпраці. 

З повагою, ТОВ «Сигма солюшинс»  

м. Київ, вул. Михайла Котельника, 25

 info@sigmasolutions.com.ua

+38 (073) 305-10-55

Ми працюємо: 
пн-пт 09:30 – 17:30 
сб-нд вихідний

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Напишіть нам, відповімо на всіЗаявка принята в обработку
Ошибка