+38 (073) 305-10-55

Соціальна допомога від держави для тих, хто втратив можливість працювати через війну.  

Шановні клієнти, нагадуємо вам про те, що уряд затвердив соціальну допомогу від держави – отримання 6 500 грн. кожному українцю, хто втратив можливість працювати через війну. 

Для отримання цієї допомоги треба відповідати декільком вимогам:  

-       Юридична адреса (реєстрація діяльності ФОП) має бути на території, де ведуться активні бойові дії (Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська, Житомирська, Одеська, Волинська, Дніпропетровська області та м. Київ). 

-       Звітність за 2021 рік має бути подана. Щоб перевірити, чи подана по вам звітність, ви можете зайти в застосунок Дія – Податки ФОП – Декларації, - та побачити статус подання звітності. У Вас має бути така картинка:  

Для подання заявки для отримання соціальної допомоги, вам треба зайти у застосунок Дія, перейти в розділ «Послуги», знайти там «Є-підтримка» та натиснути кнопку «Отримати допомогу». 

 ​ Наразі ми маємо багато випадків, коли ФОП відповідає вищезазначеним умовам, але в Дії ця допомога недоступна. Нажаль з’ясувати причини цього дуже складно. Ми всі усвідомлюємо, що всі сервіси працюють у режимі воєнного стану, не вистачає ресурсів, людей, щоб забезпечити гідну технічну підтримку та роботу системи. 

Якщо ви відповідаєте вимогам та ця послуга вам недоступна, радимо вам вчинити наступні дії:  

-       Видалити додаток Дія з телефона та встановити його знову. 

-       Якщо перший крок не допоміг, звернутися у чат-бот Дія в телеграмі, щоб спробувати вирішити питання щодо отримання соціальної допомоги.   

Тримаємося. Ми разом крокуємо до перемоги! 
З повагою, ТОВ «Сігма солюшинс»  

м. Київ, вул. Михайла Котельника, 25

 info@sigmasolutions.com.ua

+38 (073) 305-10-55

Ми працюємо: 
пн-пт 09:30 – 17:30 
сб-нд вихідний

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Напишіть нам, відповімо на всіЗаявка принята в обработку
Ошибка